Doprava a platba

Možnosti dopravy

Objednávky si můžete nechat doručit vybranou přepravní společností na adresu. Objednávky expedujeme v nejkratším možném termínu, nejpozději však do 2-3 pracovních dnů od zaplacení objednávky. Cena dopravy se odvíjí od celkové výše objednávky. V ceně dopravy je též započteno balné Vaší zásilky. Termín doručení zásilky není volitelný.  Při objednávce nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA. 

Česká pošta – Balík do Balíkovny    75 Kč

– Přednostní a rychlejší odbavení u speciálních přepážek České pošty. Pro vyzvednutí zásilky použijte kód, který Vám bude zaslán v SMS nebo do e-mailu.
– Zásilku lze sledovat na stránkách České pošty nebo v mobilní aplikaci Pošta Online.
– Prostřednictvím Balíkovny lze zasílat balíky o hmotnosti do 20 kg.

Zásilkovna – Výdejní místa Zásilkovna   90 Kč

– Vaše objednávka bude doručena na Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny.
– O expedici a uložení zásilky do Zásilkovny budete informování e-mailem od společnosti Zásilkovna.
– V okamžiku, kdy bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS i e-mail s heslem pro vyzvednutí zásilky a otevírací dobou výdejního místa Zásilkovny.
– Pro vyzvednutí zásilky je nutné uvést heslo, které obdržíte v SMS nebo v e-mailu.
– Zásilka je uložena na výdejních místech 7 pracovních dní. V případě, že potřebujete dobu uložení zásilky prodloužit, můžete k tomu využít odkaz v informačním e-mailu.
– Zásilku můžete sledovat pomocí trasovacího čísla na stránkách Zásilkovny nebo v mobilní aplikaci Zásilkovna.
– Na výdejny Zásilkovna lze zasílat balíky o hmotnosti do 5 kg a nesou příliš rozměrné. Pokud Vaše zásilka přesáhne povolené limity, není možné využít službu přepravní společnosti Zásilkovna.
– Dobírku lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou na výdejních místech. Upozorňujeme, že ne na všech výdejních místech lze platit na dobírku platební kartou.

Z-BOX

– pro vyzvednutí zásilky potřebujete mobilní aplikaci Zásilkovna, zapnutý Bluetooth a polohové služby.
– standartní doba uložení zásilky jsou 3 dny s možností prodloužení o další 2 dny


Možnosti platby

Můžete si vybrat z několika způsobů platby, například: platba přivzetí, online platba kartou, platba bankovním převodem, nebo QR platba.
Platby okamžitým bankovním převodem zabezpečuje platební brána ComGate Paments, a.s. (http://www.comgate.cz/cz/platebni-brana)

Dotazy k platbám či k případným reklamacím: ComGate Paymants, a.s.
Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové
Email: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Běžným bankovním převodem na náš bankovní účet (u bankovní společnosti ČSOB)

– přesné instrukce k platbám bankovním převodem obdržíte e-mailem nejpozději do 2 pracovních dnů od objednání zboží. Z tohoto důvodu je nezbytné zkontrolovat uvedený email a telefonní číslo na objednávce.
Platba za objednávku musí být připsána na účet společnosti La Compatibile CZ s.r.o. (číslo BÚ: 287321927/0300) nejpozději do 3 dnů od objednání zboží. Včas nezaplacené objednávky budou zrušeny.

Online platební kartou

– rychlý a jednoduchý převod přes internetové/mobilní bankovnictví. Přijímáme platební karty VISA a MasterCard.

QR platba

– rychle a komfortní platba pomocí QR kódu, který načtete mobilním telefonem a následně platbu dokončíte v mobilním bankovnictví.

Apple pay

-apple pay nabízí snadný a bezpečný způsob provedení platby prostřednictvím iPhonu, AppleWatch a Macu bez nutnosti použití fyzické platební karty nebo hotovosti. Stačí mít uloženou platební kartu v zařízení, ze kterého chcete platbu provádět.

Google pay

— google pay umožňuje rychlý a snadný způsob online placení stejně jako s běžnou platební kartou. Pro použití platební metody stačí mít uloženou platební kartu v aplikaci Google pay, v Google účtu nebo v rámci prohlížeče Chrome.